منوی اصلی

کاربر با ورود به صفحه  اصلی پس از مشاهده دوره های آموزشی PDKK ، به ترتیب اولویت گذراندن دوره ، می تواند فصل های هر دوره را گذرانده و دوره بعد را خریداری نماید .

 دوره های چهارگانه PDKK شامل دوره زیرساخت موفقیت ، ذهنیت پولساز ، شخصیت سازی و کارآفرینی و کسب وکار می باشد.

 توضیحات دوره ها

کلیه اطلاعات مرتبط با دوره ها در قالب توضیحات تفصیلی و  سوالات متدوال قابل مشاهده می باشد . لازم به ذکر است به منظور تفهیم دقیق تر محتوای دوره ، کاربران می توانند سوالات خصوصی خود در رابطه با دوره مربوطه را در بخش سوالات خصوصی مطرح نمایند. همچنین به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی دوره های ارائه شده در PDKK شما می توانید دوره مورد نیاز خود را در این بخش برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید .

  خرید دوره های آموزشی

با توجه به رویکرد سه گانه خرید یکجا ، خرید ماهانه و ثبت نام رایگان در بستر اپلیکیشن PDKK ، شما می توانید بر اساس نیاز خود دوره های مد نظر را فعال سازی نمایید.

در مدل خرید یکجا ، تمامی فصل های یک دوره در قالب یک پکیج در دسترس کاربر قرار خواهد گرفت .

در مدل خرید ماهانه ، فصل های یک دوره به تفکیک سرفصل های آموزشی قابل خرید می باشد.

در مدل ثبت نام رایگان ، فصل های یک دوره به صورت رایگان برای شما فعال سازی خواهد شد.

  مشاهده فایل های آموزشی

پس از خرید دوره های آموزشی  ، محتواهای آموزشی در قالب فایلهای آموزشی متنی ، صوتی و ویدئویی بصورت تفکیک شده قابل مشاهده می باشد.

تراکنش ها

به منظور مدیریت پرداختهای انجام شده توسط کاربران و پورسانتهای دریافتی ، این بخش شامل دو قسمت خریدهای من و پورسانتهای من می باشد که در هر کدام جزئیات تراکنش ها قابل مشاهده می باشد .

  پروفایل کاربری

کاربر با ورود به این بخش می تواند اطلاعات کاربری خود را مشاهده و ویرایش نماید . همچنین با توجه به ساختار شبکه ای معرفی اپلیکیشن PDKK ، کاربران می توانند زیرمجموعه های خود را در این بخش دنبال نماید .

  صندوق پیام 

این بخش شامل دو قسمت پیام های عمومی و پیام های خصوصی می باشد که پیام های عمومی شامل اعلان های ارسال شده ادمین برای کلیه کاربران می باشد و پیام های خصوصی ، بستری برای ارتباط مستقیم کاربر با ادمین می باشد .

 دعوت از دوستان 

یکی از قابلیت های جذاب برای کاربران PDKK ، قابلیت دعوت از دوستان و کسب سود می باشد . لازم به ذکر است به ازای هر کاربری که از محصولات آموزشی PDKK خرید انجام دهد و زیر مجموعه شما باشد ، سودی به شما تعلق خواهد گرفت .